Το αντηλιακό Malibu Lotion SPF20 θα παρέχει στο δέρμα σας μέτρια προστασία από την υπεριώδη ακτινοβολία. Χάρη στην περιεκτικότητα σε βούτυρο καριτέ, πλούσιο σε βιταμίνες A, D, E και F, προστατεύει το δέρμα σας από τις βλαβερές εξωτερικές επιδράσεις και ενισχύει την άμυνά του.
Εφαρμόστε τη λοσιόν στο δέρμα σας 30 λεπτά πριν βγείτε στον ήλιο. Βεβαιωθείτε ότι εφαρμόζετε ομοιόμορφα και καλά. Επαναλάβετε την εφαρμογή μετά το κολύμπι ή την υπερβολική εφίδρωση.